EKSKLUZYWNE FOTOKSIĄŻKI

Aby móc w pełni cieszyć się wspomnieniami warto zadbać o odpowiednią oprawę zdjęć z tych pięknych chwil i przedstawić je w formie analogowej. Ekskluzywna, doskonale wydrukowana fotoksiążka z pewnością zrobi wrażenie nie tylko na Was. Zapraszam do zapoznania się z informacjami o fotoksiążkach oraz odpowiedziami na najczęściej spotykane zapytania w dziale FAQ na dole strony.

CENY

Już od 700 zł za fotoksiążkę z 10 rozkładówkami.

DOPŁATY

Jest możliwość rozbudowy fotoalbumu o kolejne rozkładówki. Dopłata za 1 rozkładówkę – 60 zł

ROZMIARY

Wszystkie fotoksiążki są wykonywane w rozmiarach 30×30 cm, co daje nam po jej rozłożeniu 30×60 cm.

EKSKLUZYWNE FOTOKSIĄŻKI – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Moje fotoksiążki to wydruk na najwyższym poziomie, wykorzystywany tam gdzie jakość ma szczególne znaczenie, a więc np. przy okazji wystaw i w galeriach profesjonalnych fotografów. Wydruk znacznie przewyższa jakością, wyrazistością i trwałością efekty otrzymywane w tradycyjnych fotolabach. Zobaczycie tutaj przede wszystkim pełną gamę kolorów oraz doskonałą tonalność zdjęć taką jak na profesjonalnym monitorze fotograficznym.
Uzyskiwana za pomocą szerszej skali odwzorowania koloru oraz zakresu tonalnego dzięki użyciu atramentów pigmentowych Epson UltraChrome HDX. Efekty osiągane za pomocą tej metody wydruku są nieosiągalne dla tradycyjnych technik wywoływania w fotolabie, którego technologia reprodukcji zdjęć nie pozwala na otrzymanie tak żywych i naturalnych kolorów, tonalności oraz wyrazistości jak podczas wydruku na ploterze Epsona.

ELEGANCKI WYGLĄD i TRWAŁOŚĆ

Ręczna technologia produkcji zapewnia najwyższą jakość, zarówno ze względu na trwałość wydruku jak i metodę złożenia samej fotoksiążki, zapewniając użytkowanie przez długie lata bez obawy o jej uszkodzenie lub rozklejenie.
Fotoksiążki zawierają grube ok. 1 milimetrowe sztywne karty rozkładane na płasko, które tworzą tzw. rozkładówki o wymiarze 30×60 cm.

PROFESJONALNY WYDRUK ZDJĘĆ

Fotorealistyczny wydruk wielkoformatowy zdjęć w przestrzeni zbliżonej do AdobeRGB, w doskonałej jakości, wyrazistości, trwałości, zapewniający odwzorowanie realnych i pełnych nasycenia kolorów oraz subtelnych przejść tonalnych.

Wydruk zdjęć cyfrowych z sesji odbywa się na obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych i najlepszych ploterów do wydruku fotograficznego EPSON SureColor SC-P 7000. W odniesieniu wywoływania zdjęć metodą tradycyjną w fotolabie wydruk atramentami pigmentowymi Epson UltraChrome HDX na chwilę obecną zapewnia najlepsze i jednocześnie doskonałe efekty, nieporównywalnie lepsze niż uzyskane techniką fotolabową, znacznie przewyższające jakością, ostrością, wyrazistością, a także realnym oddaniem barw oraz trwałością zdjęć.
Jest to możliwe m.in. dzięki szerszemu gamutowi barw, a tym samym odwzorowania koloru i przejść tonalnych, które zapewnia ploter Epson jak i sama technologia wydruku. To wszystko dzięki zastosowaniu 11 atramentów pigmentowych UltraChrome HDX, których gamut barwny jest w stanie pokryć ogromną przestrzeń kolorystyczną zbliżoną do Adobe RGB. Przewyższa też jakością wydruki otrzymywane za pomocą starszej generacji ploterów Epsona.

W tradycyjnym fotolabie wywoływanie zdjęć odbywa się w dużo uboższej przestrzeni kolorystycznej zbliżonej do CMYK, która nie pozwala na otrzymanie tak żywych i naturalnych kolorów oraz przejść tonalnych jak wydruk zdjęć w bogatszej przestrzeni na doskonałym ploterze Epsona.

Pytania i odpowiedzi

Do kogo jest skierowana oferta ?

Oferta na fotoksiążki jest skierowana do osób korzystających z moich usług fotograficznych.

Jak długo trzeba czekać na realizację zlecenia ?

Zwykle czas oczekiwania wynosi ok. 14-21 dni od momentu zrealizowania i zaakceptowania przedstawionego projektu lub  przesłania do mnie już gotowego projektu wykonanego we własnym zakresie według wytycznych otrzymanych od nas

Projekt graficzny

Dla osób korzystających z moich usług fotograficznych jest możliwość zamówienia i skorzystania z jednej opcji propozycji projektu graficznego fotoksiążki. Projekt wykonywany przez nas jest gratisowy, jednak wówczas jeżeli obywa się już bez dodatkowych poprawek. Realizowany jest on według wzorca zaprezentowanego na filmiku umieszczonego na stronie i w oparciu o podane przez Was informacje o numerach zdjęć mających znaleźć się w projekcie. Na tej podstawie tworzymy już gotowy projekt, a następnie przysyłamy do akceptacji. W przypadku braku akceptacji prosimy o dostarczenie projektu wykonanego przez Was we własnym zakresie. Niestety nie realizujemy spersonalizowanych ściśle pod Waszym kątem projektów tj. wymogu konkretnego rozkładu zdjęć na rozkładówkach, ich rozmiarów, dodatkowego kadrowania, itp. W tym przypadku bardzo prosimy o dostarczenie własnego projektu według wskazówek technicznych, które otrzymacie na życzenie po uprzednim kontakcie osobistym lub telefonicznym z nami.

Ile zdjęć zmieści się w fotoksiążce ?

Aby zachować możliwie duży format wydrukowanych zdjęć i efektowne wrażenie jakie niesie za sobą wydruk w większej skali należy przyjąć, że średnio na jednej rozkładówce możemy umieścić ok. 1-4 zdjęć, tak więc w tym przypadku fotoksiążka z 10 rozkładówkami może pomieścić max. 25-35 zdjęć. W przypadku gdy zdecydujemy umieścić się większą ilość zdjęć na poszczególnych rozkładówkach przy zachowaniu podstawowej ilości rozkładówek (10) ich formaty będą odpowiednio mniejsze, tak więc najlepiej samemu ocenić jaki sposób umieszczania zdjęć i ich formatów najbardziej Wam odpowiada. Możecie wówczas rozbudować objętość fotoksiążki o kolejne rozkładówki za dopłatą.

Co to jest rozkładówka ?

1 rozkładówka to 2 rozkładane na płasko sztywne ok. 1mm grubości karty (strony) połączone ze sobą w całość, o wymiarze łącznym 30x60cm. Na rozkładówce możemy umieścić zarówno wydruk jednej dużej fotografii jak również kompozycji zdjęć, najlepiej w ilości nie większej niż 3-4.

Ile rozkładówek ma fotoksiążka ?

Objętość standardowej fotoksiążki wynosi 10 rozkładówek, jednak w zależności od ilości zdjęć, która ma być w niej zawarta może być rozbudowywana o kolejne rozkładówki. Minimalna ilość to 10 rozkładówek. Maksymalna zalecana ilość to 20 rozkładówek

Jakie są rodzaje i kolory okładek?

Podstawowymi i dostępnymi na bieżąco kolorami okładek są biały i czarny. Okładki są wykonane z wysokiej jakości ekoskóry lub na życzenie za dopłatą fotoksiążki mogą być oprawione w okładkę skórzaną.

Jakie rozmiary fotoksiążek można zamówić?

W ofercie są fotoksiążki w formacie okładki 30x30cm, a więc po rozłożeniu 30x60cm

Jak zamówić fotoksiążkę ?

Zamówienie zlecenia zaczynamy od:

  • kontaktu telefonicznego  lub osobistego aby uzgodnić szczegóły dotyczących ilości zdjęć zawartych w fotoksiążce, ilości rokładówek, rodzaju okładki oraz ceny
  • dostarczenia e-mailem oznaczeń wybranych przez Was zdjęć w postaci ich numerów jak CA…. lub DSC….. można je ewentualnie pogrupować i zasugerować na których rozkładówkach miałyby się znajdować zwracając jednocześnie uwagę aby pasowały one do siebie pod względem tonacji, kolorystyki, itp
  • rozliczenie w postaci przedpłaty całości ustalonej ceny jeżeli jeszcze fotoksiążka nie została rozliczona